چاپ دیجیتال و خدمات آن

چاپ دیجیتال کاتالوگ ، بروشور ، کارت دعوت و ...

چاپ دیجیتال کاتالوگ ، بروشور ، کارت دعوت و ...

پنج‌شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
7:21:14 AM
ثبت نام

چاپ دیجیتال و خدمات آن

پنج‌شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۱۴۱۹ بازدید

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال چیست؟

چاپ دیجیتال یکی از روشهای تبدیل تصاویر دیجیتال به محصولات چاپی است. این روش معمولا شامل چاپ حرفه ای در تیراژهای کم توسط دستگاه چاپ دیجیتال است. در حال حاضر نقش چاپ دیجیتال بیش از پیش مشخص شده و به عنوان مکمل چاپ سنتی خود را در عرصه خدمات تثبیت نموده است که تا به حال تحقق آنها امکان پذیر نبوده است.

چاپ دیجیتال دارای هزینه بیشتری برای چاپ هر صفحه در مقایسه با روشهای سنتی مانند چاپ افست دارد ولی این قیمت بالاتر معمولا با صرفه جویی در هزینه های دیگری که در تهیه پلیت (فیلم و زینک) انجام می شود که برای تیراژهای کم تعداد جبران می گردد.

این روش امکان چاپ بلافاصله چس از تقاضا در تیراژهای محدود را فراهم می سازد و امکان تغییر تصاویر و محتویات صفحه (اطلاعات متغیر) در هر برگ چاپی را در اختیار می گذارد. صرفه جویی در نیروی انسانی و وقت و توان رو به گسترش ماشینهای چاپ دیجیتال در بالا بردن کیفیت، باعث پایین آمدن هزینه تمام شده هر برگ و بالا بردن تیراژ هدف اصلی تولید کنندگان دستگاههای چاپ دیجیتال است.

مزایای چاپ دیجیتال:

- امکان چاپ در تیراژهای پایین

- سرعت و سهولت چاپ به دلیل حدف مراحل پیش از چاپ نسبت به چاپ افست

- امکان چاپ اطلاعات متغیر مانند شماره سریال و اسامی

خدمات چاپ دیجیتال:

با چاپ دیجیتال می توانیم ارائه دهنده خدمات چاپ مانند: سربرگ، بروشور، کارت ویزیت، پاکت اداری، آگهی ترحیم، کارت دعوت، پوستر، فاکتور، کتاب، لیبل پشت چسب دار (شیشه ای – کاغذی) و انواع دیگر کارهای چاپی در زمان کوتاه و با قیمت مناسب باشیم.

دیدگاه خود را بیان کنید